PŘÍSTUP DO DATABÁZE

Naši fotografové a kameramani mají za sebou mnoho let praxe, a také spoustu zkušeností s výrobou videonahrávek pro prezentační i televizní účely. Nabízíme vám možnost nechat si vyrobit sadu retušovaných i neretušovaných fotografií (portréty, záběry v akci, černobílé i barevné fotografie), které můžete použít nejen při své snaze dostat se do světa filmu, ale i v osobním životě.

Natočíme pro vás videozáběry, na kterých vyniknou vaše herecké přednosti, a kterými také oslovíte zájemce z řad režisérů a filmařů, vybírajících obsazení do svých projektů.

Vůbec nevadí, pokud jste v této branži úplně noví. I vy máte šanci ukázat, co ve vás je. Rádi vás proto přivítáme v naší komunitě a poskytneme vám úplně stejné služby jako ostříleným matadorům.

Fotografické a video služby navíc registrovaní uživatelé našich stránek získají za bezkonkurenční ceny – se slevou až 50 % oproti běžným cenám. A za určitých okolností je můžete mít dokonce zcela zdarma! Více informací získáte po registraci - budeme vás kontaktovat a můžete se domluvit na vytvoření photobooku či jiných prezentačních materiálů. 

 

 

 

 

 

 

 

 PŘÍSTUP DO DATABÁZE

Až do konce roku 2012 je registrace pro všechny nové tváře zcela zdarma. Pokud tedy hledáte způsob, jak propagovat své schopnosti, začněte tady a teď!

Máte profesionální herecké zkušenosti a chtěli byste zabojovat o šanci zahrát si v televizi nebo ve filmu? Hrajete amatérské divadlo, umíte zpívat nebo dokážete něco, co ostatní neumí? 

A nebo byste chtěli zažít slávu mezi svými kamarády, kdy se jako komparzista mihnete na filmovém plátně? 

Pak vyplňte registrační formulář a staňte se zcela zdarma členem našeho celosvětového hereckého klubu.